wtorek, 5 lutego 2013

pierwsze tulipany

Od jakiegoś czasu wypatrywałam przez okno czy pojawiła się już starsza pani, od której zazwyczaj kupuję cięte kwiaty. Babinki nie było, nie było..... a ja miałam coraz większą ochotę na kwiaty. No i w końcu się pojawiła, więc przy najbliższej okazji kupiłam kilka tulipanów. Tak więc są to moje pierwsze, tegoroczne tulipany :)

W planach już chyba od początków jesieni miałam powieszenie ramek na zdjęcia na ścianie przy stole, ale jakoś ciągle się nie składało na ich zakup. Najpierw nie mogłam znaleźć odpowiednich a jak już coś wpadło mi w oko to kosztowało fortunę. Wreszcie koło listopada znalazłam odpowiednie ramki w Ikea! Co prawda wolałabym w ogóle bez żadnego motywu ozdobnego - zwykłe owalne, ale i tak są odpowiednie co do kształtu i wielkości (szkoda że nie drewniane, ale co tam - nie można mieć wszystkiego).
Planuję zrobić w nich pewną dekorację i pewnie nie pokazałabym wam ich teraz, ale pomyślałam, że skoro zamieszczę je tutaj to bardziej mnie to zmobilizuje żeby zrobić to co zaplanowałam. Pozwólcie, że na razie będę tajemnicza, choć dodam że pomysł absolutnie nie jest autorski i będzie robiony na wzór podpatrzony na jednym z blogów. Aha... ramki zamierzam powiesić odwrotnie niż to przewidział producent hehe, czyli zdobieniem do dołu. Wydaje mi się że tak będzie to lepiej wyglądać.


4 komentarze:

 1. A ja swoje tulipanki kupuję w "Biedronce". Piękne rameczki, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmmm czyżby miała powstać galeria :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no nie do końca.... hihi raczej galeria wytworów bym powiedziała :)

   Usuń
 3. Moje też z Biedronki i pięknie się trzymają. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...