czwartek, 17 maja 2012

Natchniona ostatnim postem Ateny z bloga drewniana-szpulka postanowiłam ozdobić drewniane spinacze. Taśmę dwustronnie klejącą wykorzystywałam już wcześniej, ale w celu uzyskania ozdobnego papieru samoprzylepnego. Tak też i chciałam uczynić ze spinaczami, jednak po otwarciu szuflady z różnorakim "badziewiem", dostrzegłam kolorowe wstążki kupione już jakiś czas temu. Ku mojej radości okazało się, że ich szerokość idealnie pasuje do szerokości spinaczy. Nie myśląc długo, bo akurat dziecię spało, zabrałam się do roboty i zrobiłam sobie 6 kolorowych spinaczy :)))
Zaczęłam też już robić etykiety na letnie przetwory. Na razie powstało kilka okrągłych na soki w butelkach, ale mam już wydrukowane parę następnych. Szablony brałam stąd.
A dzisiaj jeszcze miałam "przygodę" z córką, bo po zjedzeniu obiadu (a obiad je w specjalnym, drewnianym krzesełku) chciała zejść sama, jak to ona teraz wszystko chce sama robić, no i zsunęła się w dół, ale utknęła i nie mogła się wydostać. Mało tego, nawet ja nie mogłam jej wyciągnąć, bo obróciła się na brzuch, a wydostanie się blokował pas materiału rozdzielający w normalnych warunkach nóżki dziecka. W końcu chwyciłam i ją i górną część krzesełka i przeniosłam na kanapę. Tam zaczęłam manewrować i nią i krzesełkiem, pchać, szturchać i obracać, aż w końcu się udało. Normalnie moje dziecię przeżyło drugi poród! :))) Było trochę nerwów, ale dobrze się skończyło i wyszła główka a potem rączki ;)

5 komentarzy:

 1. No to miałaś niezłe emocje.Dobrze, że już po wszystkim. Gratulacje za pomysł, bo tak niewiele trzeba, aby wokół nas było ładniej i lepiej. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przygoda mrożąca krew w żyłach. Dobrze, ze wszystko się dobrze skończyło.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hehe...niezła historia..teraz można się pośmiać ale wam pewnie do śmiechu nie było:( A spinacze fantastyczne:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysł na ozdobienie drewnianych klamerek rewelacyjny! Coś czuję, że nie raz go wykorzystam. Dzięki za inspirację!
  Przetwory z takimi plakietkami wyglądają wprost uroczo.

  Pozdrawiam ♥ Pati

  OdpowiedzUsuń
 5. Creí que las pinzas de la ropa... estaban pintadas!!! asi es mucho mejor!!!
  de verdad... muy románticas... ahora da ganas hasta de ir a colgar la ropa a la cuerda!!!
  Eres muy ingeniosa y divertida!!!
  saludos
  karumina

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...